yoruldum

sabır sabır sabır

nereye kadar ?

içimde zerre yaşama hevesi kalmadı artık

her gün aynı kıyafetleri giyip

her gün aynı yollardan işe gidip

her gün benzer yemekleri yiyorum

bu aynen böyle sürüp gidecek

biliyorum, bunu da bulamıyordum bi kaç ay önce işsizken

kastettiğim monotonluk

hayallerimin peşinden koştum

koştum

ama yoruldum artık.

istesem, şu an bile zengin olabilirim.

ama hevesim, azmim tükendi. bıraktım kendimi artık.

Param olsa NE OLACAK LAN ?

SEVGİLİM ?

FAKBADİM ?

KENDİ EVİM ?

KENDİ İŞİM ?

Hepsinin sonunda boşluk var

Ve hepsinde mutlaka en az 1 sorun çıkacak

Her şeyden geçtim artık

Hiç bir şey istemiyorum bu hayattan

Bittim tükendim.

haziranda kardeşimin üniversite sınavı var.

o zamana kadar dayanmam lazım.

biraz dinlen o zaman.

  • Leonardo~Da~Vinci  (11.03.19 21:54:15)
hayat bir sonuçtan çok süreçtir aslında. attığın her adımda yaptığın her eylemde bir sonuç gözetmek yerine sürein, bu sürecin sana kazandırdıklarının, birçok değişkenin bizi sürüklediği farklı birçok deneyimin çeşitliliğin hayatın ta kendisi olduğunu kabul ederek atılan her adımdan her yeni deneyimden heyecan duymanın yaşamak olduğunu anlaman gerekiyor. bunun için de oldukça uygun bir noktadasın.
bir de şu; sen kendinden geçtin ve artık hayattan bir beklentin, hiçbir şeye yüklediğin bir anlam olmayabilir evet. ancak bu mental olgunlukta olmayan, hayatta birazcık da olsa bir şekilde mutluluğu tatmayı düşleyen çok sayıda yaşam var. hayat senin için anlamsız olabilir ama sen bir yaşamı mutlu ederek onun hayatını anlamlı kılabilirsin. hiçbirimiz dünyaya kazık çakmayacağız. şu kısa ömrümüzde kendimizinkini değiştiremesek de birilerinin hayatına dokunabilmek, gerçekten çıkmazda olduğu anlarda el uzatıp yukarı çekip sonrasında kaybolup gitmek gerek

  • lukas  (11.03.19 23:21:48)
Yilmaz ozdil abi gevset kendini abi zihnini bosalt.

  • stavro  (11.03.19 23:26:19)
başta dikey değil yatay yazmayı denemelisin genç insan.

  • melina  (18.03.19 00:31:41)