Chp’nin İzmir’i alma ihtimali

Alamama ihtimali var mı?
Hayatı boyunca hep chp’ye oy vermiş arkadaşım şehir b*k kokuyor diye bu seçimde boykot kararı aldı. Nedir izmir’de genel durum?

izmir yine chp'de.

  • zgrydn  (11.03.19 19:57:52)
çok ekstrem bir durum yaşanmazsa chp her türlü alır gibi geliyor. boykot edecek kitle çok küçük olur muhtemelen.

  • doxanikee  (11.03.19 20:02:14)
Bi kaptırırlarsa bir daha alamayacakları kesin. Adamlara ne dersen de belediyecilik işini iyi beceriyorlar.

  • bir peynir kutusu kibrit  (11.03.19 20:02:16)
Öff İzmir belediyesine gereksiz bok atmaya gerek yok, Aziz Kocaoğlu, Melih Gökçek'ten de, Kadir Topbaş'tan da iyi bir belediye başkanıydı. Bu ikisini kimse boykot etmediyse Aziz Kocaoğlu'nu da etmez. CHP de oldukça rahat alir bu seçimi, AKP'nin de belediyecilikten ne anladiği var Allah aşkına..

  • nundu  (11.03.19 20:14:39)
izmiri alırda eskişehir sıkıntıda
eskişehirde de isim değişikliği yapılmalıydı, hoca çok yaşlandı

  • tamamhosdiyonda  (11.03.19 20:16:21 ~ 20:18:46)
hdp nin aday çıkarmaması durumu netleştirdi. izmir chpde kalacak

  • mcsword  (11.03.19 20:59:29)
Beni koysalar aday diye yine chpde

  • karpuzpeynirekmeksu  (11.03.19 21:09:09)
izmir'i bilmesem inanıcam. sanırsın izmir mahrumiyet bölgesi. afrika çöllerinin kıyısında kimsenin bilmediği bir şehir. bok kokuyomuş. he anam bok kokuyor. yozgat belediyesinin belediyecilik anlayışı mükemmelmiş. viyana'dan incelemek için heyet gelmiş. bi düşünsün.

  • error522  (11.03.19 21:26:08)
"her şeyi de ama adamlar iyi çalışıyor yeaaaa"

bu diyen arkadaşlar malum istanbul'un nasıl ağzına sıçıldığının farkındalar mı? ya da ankara'nın nasıl parsel parsel satıldığının? izmir bok kokuyormuş :d arkadaşın kendine yol yapıyor işte bunu anlamayacak ne var?
  • siyahliadam  (11.03.19 22:35:51)
Ak parti belediyeciliği iyi yapıyor diyen net izmir dışına çıkmamıştır. İstanbula bekleriz arkadaşları

İzmir yine chpde.
  • oekuklu  (11.03.19 22:40:37)
izmir yine CHPde bunda sıkıntı yok ve hatta Ankara'da da akp el değiştirecek bu seçimde. Birazda Ankarayı bok kokutalım satılmayan yerleri kaldıysa.

  • IcedFlames  (12.03.19 08:55:16)
AK Parti'nin İzmir'i alması zor bir ihtimal.

Fakat şunu belirtmem gerekir; boykot için oy vermeyeceklerin boş kullandığı oylar yine CHP'ye yarayacaktır :)

Ben Soyer'in (eşinin ve kendisinin hdp ile olan münasebetlerinden dolayı) aday olmasından rahatsızım ve halen nasıl oy kullanacağımı belirlemedim.
  • teknikekip  (12.03.19 09:31:09)
Nihat Zeybekçi bile Chp’den aday olsa seçilir. Yalnız diğer büyük şehirlerde durum kritik.

  • iwasbornonamountainside  (12.03.19 09:37:47)