[]

Bagkur Odemelerim Ne Olacak?

8 senedir bagkur oduyorum. Simdi yurtdisina tasinma gibi bir durum soz konusu.

Bu odedigim paralar ne olacak? Boşa mı gitti onca odedigim para. Bugune kadar ne devlet hastanesine gittim ne ilaç aldım.

Ustune soguk su mu içmem lazım?

 
aynen öyle. yaştan emekli olacağın zaman işe yarar. başka da bir halta yaramaz sgk - bağkur ödemeleri.


  • scudman1  (11.03.19 17:08:05) 
soğuk su +1
gün gelir geri dönmek isterseniz ve gerekli prim ödemesini bir şekilde tamamlarsanız emekli olabilir, şirinleri görebilir, Kurt Cobain'i canlı izleyebilirsiniz.

  • angelofdeath  (11.03.19 17:08:59) 
Babam turkiye'de çalıştığı yılları, isvicre'ye taşıttı emekli olurken; hem maaşında artış oldu hem de toplu para aldı.

Sizin de gittiğiniz ülke ve o ülkeyle olan anlaşmaya göre emekli olduğunuzda isinize yarayabilir.
  • fraise  (11.03.19 17:10:25 ~ 17:11:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.