[]

Özgeçmişin son 90 gün içinde 234 firma tarafından 337 kez görüntülendi

fakat 90 gündür bir kere arayan olmadı. CV'yi de kontrol ettim, bir hata yok. hiç aranmamak normal bir durum mu? kariyer.net in bir oyunu olabilir mi?
 
Ayni firma ayni basvuruyu 4 5 kere goruntuleyip donmeyebiliyor.

Bizzat kendim tarafindan 2 3 kere yasadim bunu.
  • Seriusestquamcogitas  (11.03.19 12:18:02) 
"90 gün içinde 234 firma" ???
bu rakam doğruysa ve kimse aramadıysa özgeçmişinde düzeltmen gereken yerler var demektir.

  • kanlakarisikyagmur  (11.03.19 12:29:05) 
muhtemelen cv'de çok aranan bir keyword vs var ancak genel olarak etkileyici veya inandırıcı bir cv değil (etkileyici olmaması deneyimin az olmasına bağlı olabilir)


  • ayin yazari  (11.03.19 13:35:15) 
Goruntulenmelerde hile yok cok basvurun varsa cok goruntulenme normaldir geri donusler de olur umarim yakinda :)


  • pofudukayi  (11.03.19 21:55:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.