[]

Valiz sorusu (ÇÇS)

Carrefour'da indirim varmış, benim de ihtiyacım var orta boy valiz alacağım. ÇÇS marka bulduk biri kumaş(185tl) biri sert(150tl), karar veremedik. Benim yurtdışından alma sert valizim var, körüklü(?) filan hatta şu an için memnunum. Ama bu beğendiğimiz sert kapak körüksüz. Kumaş olan daha derin gibi görünüyor bi de cepli filan. Yani çok da bütçe ayırmak istemiyorum ama beni rezil de etmesin istiyorum. Siz ne önerirsiniz kullandınız mı hiç ÇÇS?
 
Kabin boy bir ççs kullanıyorum ve çok memnunum.


  • giovanne  (10.03.19 21:24:56) 
Bu tarz urunlerin cogu fasondur diye tahmin ediyorum. O yuzden cok kullanilan riski az urunlerdir muhtemelen. Uzmez bence.


  • karpuzpeynirekmeksu  (10.03.19 22:37:54) 
sert sarı ççs kullanıyorum memnunum


  • oscar  (11.03.19 08:01:16) 
Çok memnunum sert ççs ve 10 senedir sık sık seyehat eden biriyim


  • isimmisimyok  (11.03.19 20:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.