[]

Tavuk Suyu Çorbası

Tavuk suyu çorbasının çok faydali olduğu söyleniyor ama kaynatılmış tavuğu yemenin suyu içmekten ne farkı var? Sonuçta suya karışan vitaminler tavuğunun kendisinden geliyor.

Neden suyunu için diye ozellikle oneriyorlar anlamıyorum doğrusu?


 
eger yanlis bilmiyorsam, tavugun bizim tuketmedigimiz eklem kikirdak bagdokusu gibi dokularindan bazi maddeler suya saliniyor, bunun icin de hatta belli bir derecede belli bir sure kaynatmak gerekiyor, cunku hemen suya gecmiyor. tam hangi materyaller, ne kadar sure ne kadar sicakta onlari hatirlamamaktayim fakat kemik suyuna benzer sebepler ile ozetle.


  • mavicorap  (10.03.19 19:47:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.