[]

Ayak Tabani Ağrısı

Uzun süre yürürsem sağ ayağımın dibinde orta yan kesimde bir ağrı oluşuyor. Sanki kas ya da tendon ağrısı gibi. 5-6 cmlik düz bir kas sakatlanmış gibi bir durum oluşuyor. Düzgün Yürümemi engeleyecek kadar ağrıyor ve 4-5 gün sonra kendiliğinden geçiyor.

Sanırım biraz yan basmada var.

Sorunun kaynağı ne olabilir? Kas mı tendon mu bu ağrı yapan? Nasıl çözebiliirim bu aorunu?

 
yan basma varsa o da ağrıtır kendimden biliyorum. ben tabanlık yaptırdım medikal eczanede, ayakkabıma onu takıp kullanıyorum baya rahatlattı. ondan önce ayakkabılarımı anormal yamultuyordum ben mesela. sende öyle bir durum var mı?


  • windows95  (10.03.19 20:09:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.