[]

İstanbul Atatürk - Ankara Esenboğa Uçuş Süresi

50 dakika civarı değil miydi? Niye bilette 85-90 dakika gibi yaziyor? Yeni mi başladı yavaş yavas uçma işi?
 
Bahsi geçen 85dk’ya olabilecek ufak gecikmeler de dahil ediliyor. Uçağın taksi veya kalkış için bekleme süresi olsun, iniş havalimanındaki olası bir trafik durumunda iniş sırası beklemek olsun. Uçak zamanında kalkar ve Esenboğa’da trafik yoğun olmazsa 50 dk’da gidersiniz yine.


  • phoarbix  (10.03.19 14:44:17) 
Haftada 2 defa gidip geliyorum. En iyi ihtimalle 1 saat sürüyor o uçuş. Uçağa binme - uçaktan inme olarak bakıyorsak 1 saati çok rahatlıkla geçiyor. İstanbul'da havada çok tur atmak zorunda kalıyorlar.


  • roket adam  (10.03.19 16:13:59) 
biletteki departure time'a gore mi hesapliyorsun yoksa boarding time'a gore mi? bene yanlis saati baz aliyor olabilirsin.


  • hybridus  (10.03.19 16:16:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.