[]

yenimahalle Çankaya arası?

selamlar, Ankara otogardan Yenimahalle (aşağıdaki adrese) en kısa nasıl giderim?
sonrasında ise Çankaya Mahallesine nasıl giderim acaba?
kısacası şöyle:
Otogar----->Yenimahallae---->Çankaya Mahallesi?

Emniyet Mah. İncitaş SokakYenimahalle / ANKARA

Çankaya Mahallesi,
Kazım Özalp Mh. Ankara

 
İlk adres için google maps'ten baktığımda Beşevler'de gözüküyordu. Eğer öle ise Aşti'den Ankaray'a binip Beşevler durağında inebilirsiniz. Gerisi yürüyüş.

Çankaya adresi içinse Beşevler'den tekrar Ankaray'a binip Kızılay'a geçip oradan otobüse binebilirsiniz. 114 numaralı halk otobüsü sanırım işinizi görür. Başka otobüsler de var o mahalleye tabi. O civarda yaygın olarak bilinen Papazın bağı var, onla tarif isterseniz yardımı dokunabilir.
  • jnlbnnn  (10.03.19 23:41:27) 
ankaray olmadan nasıl gidebilirim?


  • kadirrr  (12.03.19 00:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.