[]

Beşiktaşta otel tavsiyesi (Acil)

Arkadaşlar beşiktaş taraflarındayım. Bu gece burda kalmam gerekiyor. Şöyle temiz cok da pahalı olmayan otel, apart tavsiyesi verebilir misiniz.
Bütçe max 200 tl. Ama o kadar vermek istemiyorum.

Acil önerilerinizi bekliyorum

 
git otelle pazarlık yap. bu saatte oda boş kalacağına sana verir uygun fiyata.


  • prasinos  (10.03.19 01:09:30) 
Ziraat bankası misafirhanesi. Yeri de güzel konforu da güzel hem de çok ucuz. Bi yakınım tavsiye etti sınav için geldim vs. dersen yardım ederler. Balmumcu’daydı.


  • megalomaniac  (10.03.19 04:01:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.