Hoşlanılan kişinin psikolojik sorunlu çıkması sizi soğutur mu?

Mesela ağır dedikoducu ise veya bir şeye ya da kimseye obsesif ise; ya da çok tuhaf davranışları varsa?

Evet

  • westblack  (09.03.19 21:05:01)
Valla dedikodu psikolojik bir sorundan ziyade karakterle ilgili. Ben dedikoduyu sevmediğimden bu tarz birinden de hoşlanacagimi sanmıyorum. Obsesifliğin ne derecede ve neye karşı olduğu onemli biraz. Garip davranışlari varsa ve rahatsiz ediyorsa devami gelmwz galiba.

  • Amaranta ursula  (09.03.19 21:05:34)
100 metre kosu rekoru kirdirabilir. Kac kac kac...

  • tunaktunaktun  (09.03.19 21:07:23)
psikolojik soruna bağlı.

bir kız tanıyordum mesela, sürekli "2 yaş sendromu"ndan ve o dönemde sevilmediği için b*k gibi biri olduğundan falan bahsediyordu. bir kez olsun güldüğünü görmedim. uzun bir kışın ardından ilk kez güneşin sıcaklığını hissettiğimiz bir gün, kazak giydiği için neredeyse ağlayacaktı "bu ne yaaa ne biçim sıcak" diye. böyle hiçbir şeyden keyif almayan, her şeye tepkili, istisnasız her konuda herkesi suçlayan ve daima "kurban" olduğuna inanan biriydi. böyle bir psikolojik sorunla asla baş edemem, hiç uğraşamam.

yok kızın anksiyetesi vardır, sosyal fobisi vardır, duygusal açıdan azıcık dengesizdir vs. o zaman çok sorun değil. yani özünde taşların sağlam olduğuna inanıyorsam soğumam. bazı insanlar dönem dönem psikolojik rahatsızlıklar yaşar, sonra kurtulur. kurtulmasa bile nispeten normal şekilde yaşamaya devam edebilir. bazıları ise çok abuk bir kafa yapısına sahip olur, hiçbir zaman düzelmez çünkü düzelmek istemez. öyle biriyle muhatap olmak dahi istemem.
  • der meister  (09.03.19 21:17:21)
evet
aksini düşünebilen sorunludur aga

  • windows95  (09.03.19 21:19:10)
Eskiden olsa kesinlikle ''Soğutmaz!'' derdim ama ne yazık ki aynı şekilde düşünemiyorum. Her ne kadar vermiş olduğunuz tipte örneklerin dışında biriyle birlikte olmuş olsam da anladım ki olmuyormuş.

  • panda yuva yapmis sogut dalina  (09.03.19 21:23:06)
Soğutur tabi kimse sorunlu bir ilişki yaşamak için hayata gelmiyor. O takıntı yaptığı kişi sen de olabilirsin, hayatın sürekli izleniyor birilerine soruluyor. İletişim kurmakta ısrarcı. Çok kötü bir durum 2 taraf için de.

  • damla sakızlı dondurma  (09.03.19 21:28:12 ~ 21:29:14)
Soğutur. Aile, arkadaş, dost, akraba, hoşlanılan kişi, sevgili kim olursa olsun katlanamıyorum ben.

  • eazy  (09.03.19 21:30:40)
Soruna bagli.
Cogunlukla evet.

  • dont eat me  (09.03.19 22:04:38)
Sogutur. Basimiza is almayalim derim.

  • stavro  (09.03.19 22:24:35)
Kesinlikle evet. Herkes yeterince sıkıntılı, başka bir sıkıntıyı daha çekmek istemem.

  • landho  (09.03.19 22:26:57)
Ben destek olmaya çalışırım, problemli olması onu vebalı yapmaz. Bunu yaparken de kendimden vazgeçercesine üstüne düşmem. Aradaki dengeyi iyi kurmak gerek.

  • rakicandir  (09.03.19 22:54:53)
bu ozelliklerin farkindaysan uzun vadede bu tarz ozellikler sana daha cok batmaya baslayacaktir. Teoride o insanin zamanla degismeyecegini varsayarak yorum yapiyoruz ama bazi insanlar da hakkaten degismez bu diyorsun, acik fikirli, dusunebiliyor ve biraz da kulturluyse denenir.

  • karpuzpeynirekmeksu  (10.03.19 10:02:33)
evet kesinlikle. koşarak uzaklaşırım

  • dafuq  (10.03.19 10:23:17)
psikolojik sorunun ne olduğuna bağlı.

eksisozluk.com

  • for day to break  (10.03.19 10:58:09 ~ 10:58:50)