Vesikalık cogaltma

>>Daha önceden çekilmiş bir vesikalık var. Bir kuruma lazım oldu sertifika sınavı icin, 10 tane çoğaltmam lazım. Fotoğrafçıya gittim 10 tane için 30 TL dediler. Çok geldi bana baya,çekilmiş foto sonuçta. Verebilcegim bir miktar fakat cimriliğim tuttu çok fena. Bu durumu en uygun şekilde nasıl halleden olurum? Fikri olan?

Fiyat çok değil.
Kurum resmî mi

  • damladamla  (09.03.19 14:04:15)
Çok önemli bir kurum değil.;)

  • ırene adler  (09.03.19 14:05:07)
tarayıp 10x15 cm bir foto kağıdı boyutuna getirip en kaliteli jpg olarak kaydedin. bir 5m migrosa ya da mediamarkt a gidip oradaki cihazlardan 1 tl ye 10x15 çıktı alın. 10x15 de boyuta göre ortalama 6 adet vesikalık çıkar. 8 de olduğu olur.
fotonuz yoksa cep telefonu ile çekin. idphoto4you sitesinden de istediğiniz boyut ve kağıda jpg olarak basın.
fotoğrafçılara da boşuna para kaptırmayın hepsi batsın inşallah.
  • ozdek  (09.03.19 14:23:12)
Kırtasiyelerde daha ucuza çoğaltabilirsiniz

  • kablelvuku  (09.03.19 16:02:50)