kedi susmak bilmiyo acil yardım

selamlar,

1 yaşını daha doldurmamış erkek iran kedim var. bu velet bir kaç haftadır her gece sabaha kadar mütemadiyen miyavlıyo. ilk zamanlarda pek sorun olmuyodu ama artık babam rahatsız olmaya başladı benim için sorun değil yoksa.

yemeğini suyunu eksik etmeyiz, hatun da bulduk kendisine ama hanım kızımız istemedi heralde tam bişey yapamadılar.

ne yapsak, gündüz sesi çıkmıyo gece oldu mu kimseyi uyutmuyo.
bi el atın be kedi sever dostlarım, derdi ne olabilir bizim veletin?

mırnav olmuştur. :) şaka bi yana çiftleşme dönemine girmiş olabilir. Ev kedilerinde normal döngü biraz değişik olabiliyor, yani mart ayında değilde başka bir aydada olabiliyor.

  • yapma be  (28.03.10 00:36:17)
başka bi hatun bulcaksınız hocam, başka yolu yok.

  • robin crusoe  (28.03.10 01:45:07)
aynı cins aynı yaş kedim vardı. Normalde sesi çıkmayan hayvan geceleri resmen uzun hava söyler olmuştu. Tavşan terlikler bir süreliğine kendisini sustursa da, kesin sonucu kısırlaştırarak aldık.

  • arche  (28.03.10 02:32:49)
hasta olmasın? bizimki de bağırıyodu boyna. azdı sanıyoduk meğer hastaymış hayvancık.

  • suicides underground  (28.03.10 23:02:58)