Unutamadığınız aşk

Ne kadar oldu? 3 yılla açıyorum, var mı arttıran? Neredeyse 3 yıl geçti, her gün sayısız defa aklıma gelir. Zevk alırım likör tatlısı acısından. Her gün daha da geride kalmasından.

not: sabaha imha olacak bu duyuru ama belki de olmaz.

6 yıl oldu, ne yaptı nerededir, hiç bilmiyorum, gün içinde pek aklıma gelmiyor ama mütemadiyen buruk rüyalarla sabahları üzgün uyandığım oluyor halen.

  • panamera  (09.03.19 05:49:29)
8 ay oldu ve sıkıldım ben artık her gün aynı enkazla uyuyup aynı enkazla uyanmaktan. Siz 3 yıl 6 yıl nasıl başardınız bununla yaşamayı yahu? Tümör gibin bir şeyh resmen. Duyuruya çökmüş gibi olacağım ama şans verebiliyor musunuz bari başkalarına?

  • landho  (09.03.19 06:55:23)
5. yılın içindeyim

  • monogram  (09.03.19 07:07:43)
Unutamadığım değil de, kimseyi onun kadar sevmeyeceğimi bildiğim bir eski sevgilim var. Kendisinden ayrılalı 5 yıl oldu ki o 5 yıl önceki ikinci kez ayrılışımızdı. 8 yıl önce tanıştık. Bir süre beraber olduk. Sonra ayrıldık, bundan 3 yıl sonra barıştık. Sonra yine ayrıldık. Öyle kavgalı, gürültülü, sorunlu da ayrılmadık. Sonrasında hayatıma giren insanlar oldu. Bazılarına çok değer verdim hatta. Ama kimseye ona hissettiklerimi hissedemedim. Öyle gün içinde veya farklı zamanlarda aklıma gelmiyor. "Keşke ayrılmasaydık, keşke yeniden başlasak" vs. de demiyorum. Üzülmüyorum veya ayrılığın yasını tutmuyorum. Üçüncü kez denesek üçüncü kez ayrılacağımızdan da eminim. Ama biriyle evlensem bile onun kadar sevemeyeceğimi biliyorum. O çok başkaydı, her zaman "başka" olarak kalacak.

  • siyah noktali film  (09.03.19 08:10:46)
Landho +1

  • westblack  (09.03.19 08:31:00)
6 ay oldu. Yarım saat önce rüyamdaydı yine. Kimseyi onun kadar sevemeyeceğim konusunda siyah noktali film'e katılıyorum.

@landho 2-3 ay önce, artık kendime daha iyi davranmalı, hayatımı bu kadar zorlamamalıyım diye düşünüp başkalarına şans verdim. Ancak yüzeysel seksi geçmediler, geçemediler, geçemeyecekler.
  • new day new life  (09.03.19 11:01:08 ~ 17:28:54)
8 yıl olmuştu. Unutmaya lüzum kalmadı, görüşüyoruz. O da unutamamış falan. Araya evlilikler girdi, çıktı.

  • knazım  (09.03.19 12:10:14)
6 sene. 7. sene bir şey kalmamıştı

  • damla sakızlı dondurma  (09.03.19 13:15:14)
3 sene, sık sık rüyama giriyor

  • rakicandir  (09.03.19 15:10:52)
Unutulmaması normal olan, aradan 1 seneden fazla geçmesine rağmen yeni adım atmamak normal olmayan şey. Gerçekten sevmişsen bir şeyler yaşanmışsa elbette unıtulamaz, nasıl unutursun? Unutturacak bir insanla tanışmayı umarsın sadece. Fakat kimse aynı değildir.

  • denizgonen  (09.03.19 17:35:03)
O kadar kontrolluyum ki Unutamadigim bir ask olmadi..
Hicbir zaman kendini kaptirmamali...

  • tunaktunaktun  (09.03.19 21:34:26)
17 sene

  • Elduinnnn  (17.03.19 10:05:51)