[]

Şu Amerikanlar her şeyi bok etmek zorunda mı?

Shameless izliyorum da, sözlükten bakayım dedim ne yazmışlar hakkında diye, yazılanlardan anladım Usa versiyonu çekilmiş. Bunlar being human'a da salça olmuşlardı. Ne ayaksınıx olm siz? Rahat bırakın şu İngiliz dizilerini :)
 
usa versiyonu uk versiyonundan daha iyiydi başlarda ama şu an usa da saçmalamış durumda. resmen türk dizilerine evrilmiş saçmalamada.


  • cemallamec  (08.03.19 23:34:07) 
office us bence uk versiyonundan daha iyi


  • edaddy  (09.03.19 00:00:32) 
Izlemeyebilirsiniz ama soruya yanit olarak vereyim Shameless'in Turk versiyonu nasildi? Iste her millet diziyi kendi kulture uyarliyor. Yoksa izleyici bulamazlar.


  • Traveler  (09.03.19 00:26:42) 
Shamless deyince akliniza ilk uk mi geliyo gercekten

Amerikan versiyonu cok bomba(idi) ta ki su son 2 sezona kadar.
  • Seriusestquamcogitas  (09.03.19 00:48:33) 
the office ve shamless'ta amerikalılar orijinal eserlerin üstüne çıktı bunu kabul etmek lazım. tabi ki 2'sinde de konseptler çok güzeldi ingilizlerin hakkını teslim etmek gerek ama o konseptlerden daha iyi dizileri us çıkardı. ama the inbetweeners ve coupling'i de uyarlamaya çalıştılar ve bok ettiler. hiç beceremediler. dizilerden ziyade filmlerde esas çok daha yüksek yüzdeyle bok ediyolar. the departed ve belki biraz da the experiment hariç iyi denebilicek bir remakeleri yok sanırım.

not: shameless us efsane bozdu orası ayrı ben bi kaç sezon oldu bırakalı ama bu kadar uzatmasalardı uk'den çok daha öndeydi yaptıkları kesinlikle.
  • semaforo de medianoche  (09.03.19 01:54:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.