[]

alüminyum tabağı ısıtmak

Künefe sipariş etmiştim, biliyorsunuz paket servislerde alüminyum benzeri bir kapta servis ediyorlar.

www.yenianadolu.com.tr

Künefe eve gelinceye kadar soğumuş tabii. Ben de döküm tavanın üzerinde tekrardan ısıttım. Yaptığım şey çok mu sağlıksız olmuş, alüminyum künefeye geçmiş midir?

 
bana biraz sağlıksız geldi. bir de işletmenin o kapları maliyetten kısmak için çin'den sipariş ettiğini düşününce :/


  • makarnavodka  (08.03.19 23:15:27) 
aluminyumda pisen, isitilan hicbirseyi yememek lazim, aluminyumun pek nerden geldiginin onemi yok.


  • cooperr  (09.03.19 00:14:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.