[]

Göz seğirmesi

Merhaba,

Sol gözümün altı üç gündür durmaksızın segiriyor. Neden olabilir bu acaba geçer geçer dedim geçmedi, insanın canını sıkıyor. 27 yaşındayım göz tansiyonu falan olmaz diye düşünüyorum ama hekime gitmeli mi sizce?


 
Ben ne zaman hasta olacak olsam gözüm seğirir. Sonra hasta olurum (grip vb.) ve geçer.

Uykusuz, yorgun veya stresli olabilirsiniz. Eğer bu faktörleri iyileştirmenize rağmen düzelmiyorsa bir görünmekte fayda var.
  • monogram  (08.03.19 21:52:31) 
magnezyum eksikliği olabilir. doktora da gidin bence. seğirme yazınca hemen als falan çıkıyor google'da insan geriliyor. benim dört-beş aydır her yerim seğiriyor. tribe girmiştim artık. en son test mest, benign fasciculation syndrome diye bir şey çıktı. kafasına göre seğirecekmiş öyle yıllarca.


  • lenin benim amcam olur  (08.03.19 21:54:25) 
Teşekkür ederim, özellikle Google'a bakmadım yoksa kesin kanser çıkar diye.


  • nickimin hakkini veremedim  (08.03.19 21:57:15) 
benim stresli zmanlarımda ortaya çıkıyor. stres bitse bile aylarca devam ediyor. sonra bi anda yok oluyor.


  • sttc  (08.03.19 22:59:36) 
Benim magnezyum eksilince oyle oluyor. Bi tahlil yaptir.


  • brnbrs  (08.03.19 23:36:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.