Çanakkale’de ne yapılır?

İş çıkışı random çanakkaleye otobüs bileti aldım. Şehitlik vb. yerler hariç önerebileceğiniz kesin şunu da yap diyeceğiniz, bir şey var mı çanakkale de? Kemalpaşa mah (şehir merkezi) de otelim. Adalar da dahil olmaz üzere tavsiyelerinize açığım.

Adalar da dahil olmak üzere

  • bazenuyur  (08.03.19 19:16:50)
Aynacılar çarşısı dışında öyle pek bişe yok. Sahilde rüzgardan uçmazsan yürüyebilirsin güzeldir. Gelibolu zaten tam bir gün sürer rehberle gezersen ağlaya ağlaya milli duygular depolar gelirsin.

  • bos gezenin bos ustasi  (08.03.19 20:57:54)
Aynalı çarşı olacaktı, 10 sene oldu unuttuk tabi.

  • bos gezenin bos ustasi  (08.03.19 21:04:44)
dondurmalı peynir helvası yiyin. Ufak bir dükkan var tarihi yapan.

Bozcaadaya gidin gezmeye.
Kilitbahir de bisiklet kiraliyip gezebilirsiniz.
Özgürlük parkında oturabilirsiniz.
Asos a gidebilirsiniz.
  • biravekahve  (09.03.19 22:06:07)
tinder indir. gerisi gelir zaten.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.03.19 22:08:30 ~ 22:08:44)