[]

İkinci el louis vuitton erkek çanta

www.modacruz.com

orjinalse fiyatı ve durumu nasıl sizce?


 
900 tl çakma gibi geldi bana


  • all girls dream  (08.03.19 17:59:49) 
çok afedersin aynısı 120 tl'ye sıfır olarak satılıyor. aynı etkiyi yaratırsın çakmasıyla da. zaten ikinci el aldığın belli olur.


  • bir ileti paylastim  (08.03.19 18:06:10) 
fakelere de orijinallik kodu ekliyorlar. söyleyeyim de.


  • lilyb  (08.03.19 18:17:59) 
bence fazla deforme olmuş. 900 lira vermeye değmez. ayrıca o paraya vakko’da çok güzel erkek çantaları bulabilirsin. illa lv olacaksa orjinalle birebir imitasyon almak mantıklı.


  • al sana nick it  (08.03.19 18:32:40) 
Fiyattan bagimsiz olarak cok cirkin


  • hot potato  (08.03.19 22:12:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.