pttcell mi bimcell mi?

bu operatörlerden birini kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?

Bimcell bi ara. Denemek istemistim. 1 ay surmedi.

Vodafone Red. Bu iyi.
  • baldan kaymak  (08.03.19 17:08:51)
İkisi de Turk Telekom alt yapısını kullanıyor. Bimcell'de faturalı hat yok, en son markette afiş görmüştüm 35TL yeni hat alırsan 1 ay boyunca 250dak + 4GB internet veriyordu (bölgesel bir kampanya olabilir)

  • Tutkun  (08.03.19 17:12:25)
telekom'dan, ikisinden birine geçmeyi düşünüyorum. fiyat olarak hayli avantajlılar ama performans konusunu bilemedim. çekme gücü konusunda sorun çıkacağını sanmıyorum ama mesela para yükleme ya da şişirilmiş fatura gibi dertler yaşayan oldu mu?

  • sanat guresi  (08.03.19 17:16:51)
pttcel kullanıyorum.

1500 dk
1500 sms
10 gb

40 tl

faturalı 12 ay taahhütlü.
  • candide  (08.03.19 17:20:56)
bimcell türk telekom altyapısını kullanıyor. Şu an türk telekomda nasılsa aynı performans olacak, çekmediği yerler olabiliyor dağda bayırda ya da uzun yol giderken ama şehirlerde problemsiz. bimcell de sadece faturasız hat var geçirmece yok, ayda bir defa 2 tl telsiz vergisi kesiyor bakiyeden, onun dışında tarifen neyse o. ben 4 senedir kullanıyorum çok memnunum, tavsiye ederim.

  • zikardo  (08.03.19 18:24:58)
her ikisi de türk telekom altyapısını kullandığı için hangisi daha ucuzsa onu al bence.

annem, bimcell kullanıyor. ayda 600 dakika, 600 sms, 2 gb internet gibi bir paketi 15 TL'ye kullanıyordu. yakın zamanda zam gelmiş ve 18 TL olmuş.
  • sfteses  (08.03.19 21:49:21)
bimcellin tek sorunu internetten lira yüklenmemesi :( bime gitmek mecburiyeti.

  • hıkmıkzık  (08.03.19 22:30:56)
@hıkmıkzık

kendi sitesinden para yükleniyor. ben sürekli internetten yüklüyorum kredi kartıyla.

www.bimcell.com.tr
  • zikardo  (13.03.19 19:30:21)