[]

İnsanlarla samimiyet kurmak

Şuan buna gerek duymuyorum zaten hoşlanmıyorum da fakat işe yeni başlayan çömezler onlarla muhatap olmadığım için beni dışlayıp hatta asosyal imasında bulunmaya kalkıyorlar. Bazen düşününce bu kadar gamsız nasıl yaşanır bilemiyorum. İlla içinden gelmediği gibi davranmam gerekiyor heralde çevre edinmem için.
 
Boşver kanka, sen tek başına daha iyisin zaten. Muhattap olsalar nolur olmasalar nolur. Bu yaşına kadar tek başına geldin, kimseyi beğenmedin, herkes hatalı, herkes sahte, herkes yılışık, bu saatten sonra tek başına devam et. Sal boşver kanka akışına bırak.


  • eazy  (07.03.19 18:26:19) 
Az insan çok huzur birader. Çevredeki insan sayısı arttıkça dertler ve stres de artıyor.


  • adwokat  (07.03.19 18:31:15) 
gerek duymuyorsun, hoşlanmıyorsun, ne diye çevre edinmek istiyorsun? kariyerin içinse evet mecburen birilerine samimiyetsiz takılıcan ya da kariyeri de boşvericen, nedir ki yani?


  • kronik  (07.03.19 18:53:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.