[]

sigortacı arkadaşlar-tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında?

tamamlayıcı sağlık sigortası sgk devam ederken kullanılabiliyor diye yazıyor.
sorum şu, işten ayrılırsam işsizlik maaşı süresince de faydalanabilirmiyim acaba?
bildiğim kadarıyla işsizlik maaşı süresince gss devam ediyor. mantık olarak tamamlayıcıdan da faydalanabilmem gerekir diye düşünüyorum, acaba yanlış mı düşünüyorum?

şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

 
Hastaneler SGK'lı hastadan belirli bir miktara kadar(işlemden işleme değişir) para alırlar. Bazı işlemler için ise hiç para alamazlar. Tamamlayıcı sağlık sigortası ise hastanelerin sizden aldığı parayı, sizin yerinize hastaneye öder. Eğer SGK'nız hala devam ediyorsa, mantıken tamamlayıcı sağlık sigortanız da devam ediyor olması lazım. Ama emin olmak için tamamlayıcı sağlık sigortacınızı arayın.


  • birşeylersoracağım  (08.03.19 11:02:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.