[]

Burun estetik ameliyati riskli mi?

Merhaba burnumun yapisinda sekil bozuklugu var. Agustos gibi Koc universitesi hastanesinde Dr. Ilker Kocak'a burun estetik ameliyati yaptiracagim. Ya uyanamazsam ya ameliyat esnasinda basima kotu bir sey gelirse falan gibisinden icimde surekli olarak bir korku var. Bazen haberlerde burun estetigi yaptirip da komaya giren, vefat eden insanlarin haberlerine de denk geliyorum. Riski yuksek bir ameliyat mi bu?
 
riski, narkoz içeren herhangi bir ameliyatınkiyle aynı. risk, narkozdan doğuyor diye biliyorum.


  • ssiradanbirigibi  (06.03.19 20:44:15) 
Genel anestezi ile yapılan her ameliyatın riski var +1. Çok endişeleniyorsanız lokal anestezi ile ameliyat olun. Ama lokal olursa ameliyat esnasında veya sonrasında ne olur, bilemeyeceğim. Onunla ilgili hekiminizden bilgi almanız daha doğru olacaktır.


  • siyah noktali film  (06.03.19 21:01:14) 
siz uyanamamaktan şikayetçisiniz ama awake filmi de gerçek yani.

narkoz yedikten sonra bile her şeyi hissetmek.
  • blue eyes white dragon  (06.03.19 21:01:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.