fotoğrafçılık için isim önerileri

merhaba,

uzun zamandır fotoğraf çekiyorum. çoğunlukla sokak fotoğrafları ve porteler. bunları paylaşmaya karar verdim ancak isim bulamadım ya da bulduklarım haliyle alınmış durumda.

Tercihen biraz da international olan isim önerilerini alabilir miyim?

Not: içinde photo, image, picture gibi isimler geçmezse mutlu olurum.

teşekkür ederim şimdiden.

nerede paylasacaksiniz intstagram mi ?

  • fıytfıyt  (06.03.19 16:56:50)
a evet onu yazmayı unutmuşum. sosyal medyada paylaşmayı planlıyorum

  • anti-kahraman  (06.03.19 16:57:47)
artemis

  • pilav  (06.03.19 17:03:05)
ilk etapta aklıma gelen urban kelimesiyle birşeyler harmanlayabilirsiniz ya da adiniz ile bir cümle oluşturabilirsiniz, cok basit bir ornek vereceğim: Matt in the wild gibi.. acikcasi beni takip eden insanlara bakinca cogunlugu ya adini soyadını yazmış ya da photo moto falan yazmış...

  • fıytfıyt  (06.03.19 17:08:41)
kendi isminizi kullanmanızı tavsiye ederim. kendi isminize özel logo hazırlayın. basit bir logo olsun, yazıdan ibaret. iyi fotoğrafçılar her zaman kendi ismiyle öne çıkar. ileride güzel yerlere geldiğinizde kendi isminize dönmekten başka çareniz kalmayacak çünkü.

  • anti insan  (06.03.19 17:51:23)