[]

35 yaşından sonra 20’lik çektirmek

gömülüymüş, arada alttan baskı yapıp dişetimi şişiriyor. dişlerimde biraz düzensizlik de var.
çektireyim mi yoksa bu zamana kadar gelmişim böyle dursun mu? 
cektir.


  • pilav  (06.03.19 12:08:16) 
İyi bir çene cerrahına gidip çektirin. Hayat kalitenizi düşürüyorsa elbette ki müdahale edilecek. Yaşada da gönderme yapmayalım pilis 39+ kadın kişisi olarak modumu düşürüyorsunuz gençler.


  • old possum  (06.03.19 13:10:10) 
Toplamda 3 adet 20lik dis cektirmis biri olarak hic zorlanmadim. 1 gun bile sorun yasamadim ama disimi ceken yakin arkadasimdi. Cok dikkatli ve yavasca halletti. Yani demem o ki iyi bir doktor oldugunda hicbir sorun yasanmiyor. Morluk bile olmadi. Direkt kurtul derim.

30 yaşindan bildirdi.
  • goochie goochie  (06.03.19 13:57:15) 
en azından bir muayene ol. anlattığın kadarıyla çektir.


  • bir ileti paylastim  (06.03.19 13:58:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.