kavga gürültü

selam herkeslere,

dün akşam komşumuz aradı gelin çay içelim diye. beş dakika sonra kalktık kapıyı çaldık içeriye girdik evde gürültü kıyamet. baba, oğlunu dövmüş, annesi babayı bize kötülüyor, adam cinnet geçirecek nerdeyse. eşim komşunun hanımını bir odaya soktu, ben de adamı aldım dışarıya çıkardım biraz yürüyüp hava alsın diye.

adam sakinleştikten sonra eve gelince kendi evimize gitmemiz gerektiğini düşündüm ancak çay için öyle gidin falan dediler. ortam çok gergin ve cidden rahatsız oldum. böyle bir durumda ne olursa olsun evi terk mi etmeli yoksa durup ortamı mı sakinleştirmeli bilemedim. siz olsanız ne yapardınız.

Sizin gibi yapardım. İyi mi kötü mü bilemedim.

  • rakidabalikolsa  (06.03.19 08:45:48)
Sizin gibi yapardım. doğru olanı yapmışsınız bence. evi terk etmek ayıp olur komşunuz hem de. elinizden geleni yaptıktan sonra içiniz rahat olsun.

  • kablelvuku  (06.03.19 09:17:43)
Oglunu mu dovmus. Terbiyesiz adam. Uzuluyorum bu siddet goren cocuklara. Daha cok uzuldugum bu cocuklarin daha sonra kendi babalarina donusmesi.

O cocugu siz evden alin. Onu kurtarin en iyisi. Kadin ve erkek birbirini hakkeder genelde.
  • Traveler  (06.03.19 10:04:03)
Eşiniz kadınla bol bol konuşsun. Siz adama bir şey yapamazsınız. Öfke sorunu varsa ancak eşi yakınlarıyla konuşarak ya da kendi çabalarıyla tedaviye ikna eder. Oğluyla babasını uzlaştıracak olan da yine anne.

  • for day to break  (06.03.19 11:15:36)