eve bi geliyorum. moralim bozuluyor. dayanamıyorum artık.

ev arkadaşım bize sormadan sevgilisini eve yerleştirdi resmen.

kız 3 aydır bizde kalıyor. odadan çıkmıyor. yüzünü görmedim zaten.

3 kişiydik. bu kızla 4 olduk.

eve en son ben geldiğim için sesimi de çıkaramıyorum. ve başka eve çıkacak param yok şu an.

o, galerici zengin çocuğu.

kira sözleşmesi onun üzerine. sesimi çıkarsam beğenmiyorsan çek git diyebilir.

ama masraflar yüksek olduğu için demeye de bilir.

kız üç aydır bizde ama her şeyi 3 e bölüyoruz.

ikisi de uzatmış okulu. akşama kadar takılıyorlar evde.

akşama kadar elektrikli soba açık. onların kullandığını da biz ödüyoruz.

ve canımı sıkan asıl mesele...

akşam işten geliyorum... seks...

yan odamda inleme dinliyorum neredeyse her gece.

ve bu iyice sinirlerimi zıplatmaya başladı.

hayal ettiğim hayatı gözümün önünde başkaları yaşıyor !!!

aynı şeyi ben yapsam 1 haftaya varmadan kapıya dayanır ne zaman gidecek bu sevgilin diye.

bıktım yemin ederim bıktım kötü insanlarla karşılaşmaktan

ben istediğimi yaparim. sen yapamazsin !!

çünkü kira sözleşmesi benim üzerime !!

haziranda okulları bitecek ve hepimiz evden çıkacağız.

3 ay kaldı.

3 ay daha dayanamam herhalde. patlayacam ve resti çekecem.

ne olacaksa olsun

çünkü sesimi çıkarmazsam bu kız 3 ay daha bizde kalacak.

ulan misafir dediğin 3 gün kalır 5 gün kalır. kız 3 aydır bizde.

ben bunları söyleyince sinirlenecek tabi.

beyefendinin keyfini bozacaz çünkü.

yedir içir seviş .valla süper hayat.

yaşiyorlar bu hayati !!!

havalar ısınmaya başladı artık elektrik faturası çok gelmez ama sorun sadece bu değil tabi.

emrivaki !!!

ne yapayim ? tavsiyeniz ne ?

Konus bu konuyu kibarlikla.

1.param yok, her seyi uce bolup 4 kisi kaliyoruz de.

2. aksam ders calisiyorum seks sesleri rahatsiz ediyor de.
  • Traveler  (05.03.19 22:15:10)
Ev arkadaşı olunca bunlar olur normal. Hele Türkiye'de daha da normal. Ooo ayrı eve çıktım...sekss

  • gölgede aynı  (05.03.19 22:15:19)
Çok saygısız bir arkadaş bu senin ev arkadaşın. Bugün bu konu çözülse yarın başka bir konuda yine aynı hoyrat tavrı gösterir gibime geliyor. Acilen evden gitmenin yolunu bul derim.

  • aksach  (05.03.19 23:10:43)
Ee kardeş paran yoksa böyle gerçekler acı malesef. Ses edersen sen zararlı çıkarsın. 3 ay bişe değil sık dişini, eve yatmaya git, kulaklığını tak. Kıskanma boş yere. Hiç niyet okuma ayrıca. Eve şimdi sen kız arkadaşını getirsen o hiçbir şey diyemez, zira kız odadan çıkmıyor diyorsun aynısını sen yapsan sana laf söyleyemez.

Bak ev arkadaşın iyi sen kötüsün demiyorum o götün teki olabilir ama sen katlanması gereken tarafsın. Paran varsa yancıkta...
  • bos gezenin bos ustasi  (06.03.19 00:56:47)
diğer ev arkadaşlarını doldur, gaza getir.
senin yanında olurlarsa baskın cıkarsınız.

  • prizmatik  (06.03.19 01:01:13)
Diğer arkadaşının bu konu hakkındaki düşüncesi nedir?

  • Barbaros59  (06.03.19 01:45:50)
dostum kusurabakma da kendi odasında akşama kadar ne yaptığı seni pek ilgilendirmemeli.

bunun dışında kız olsa da olmasa da akşama kadar evdeyse bu çocuk illaki elektrikli sobayı kullanacak, yani eğer kız uzun saatler duş almıyorsa ve de dediğin gibi hiç odadan çıkmıyorsa evin giderine kızın pek bir etkisi olmaz diye düşünüyorum.

buradaki tek konuşulması gereken konu ses olayı. bunu da düzgün bir şekilde söyleyebilirsin ona. anlayışsız biriyse zaten koparırsın bağları.
  • makarnavodka  (06.03.19 02:30:59)
Çocuk galerici çocuğu çok zengin ama 3 kişi kalıyor, kız arkadaşınıda 3 erkeğin yaşadığı evde yaşatıyor.

Saçma bir hikaye.

Sende sevişirsen bir rahatlarsın bence.
  • ihanet kac kisilik  (06.03.19 10:31:35)
Onlar sevişirken sen de yüksek sesle porno aç, çek :-)
Ya da kapılarına gidip yapmak lazım kız seni öyle görsün bak bi daha o eve geliyor mu sşfkflldlf

  • windows95  (06.03.19 10:36:03 ~ 10:36:36)
Niye Yilmaz Ozdil gibi yaziyorsun abi.

Tavsiyem 3ayligina evden cikma. Ama diğer arkadasla birlikte konuyu adama soyleyin masraflar artiyor boyle olmaz diye. Aksama kadar elektrikli soba yakmak nedir.
  • stavro  (06.03.19 11:14:19)
ya böyle tiplerle konuşmaya gelmez. onlar sevişirken porno aç+1 hahaha harika bi cevap olur onlara, bi daha da sen evdeyken sevişemezler. bi şekilde onları rahatsız edecek küçük şeyler yap, evde başkalarının da yaşadığını hatırlasınlar..

  • kronik  (06.03.19 12:41:53)
“Kardeşim, fakirin yanında para saymaya utanmıyor musunuz” de

  • insomnia  (07.03.19 09:59:50)