[]

windows 10 iso'su nerden temin edilebilir?

öncelikle kaçak göçek bişi stemiyorum. Bu iso'ları zaten mcrsft yayınlıyordu kesti. şimdi lazım oldu.

hızlı yoldan nereden elde edebilirim?


 
  • Arthur Dayne  (05.03.19 21:18:49) 
no no no.

şöyle anlatayım, bilgisayar linux os kullanıyordu, satıyorum ve windowsa cevirmem gerekiyor. lisansı sattıgımn kisiler satın alabilmeli.
  • Techsavvy  (05.03.19 21:21:45 ~ 21:22:06) 
1- şunu deneyelibirsin:
www.webtekno.com

2-Windows 10 Sürüm 1809 Yapı 17763.107 64 Bit Türkçe(bunu technopat'ta paylaşmışlar):
yadi.sk
  • late viper  (05.03.19 21:37:38 ~ 07.03.19 21:28:53) 
tb.rg-adguard.net

bu siteden katılımsız link üretebilir ve indirebilirsin, linkler doğrudan microsoft bağlantılı, site sadece linki üretiyor.
  • nahtoderfahrung  (05.03.19 21:47:27) 
Arthur Dayne nin verdiği linke telefondan yada linux makinada ki browserdan girersen iso yu direk indirebilirsiniz Windows ile girerseniz başka türlü davranıyor


  • Sir Anthony Hopkins  (05.03.19 21:48:37) 
Bu zaten deneme sürümü. Kendi lisansın ile aktif etmezsen deneme sürümü olarak kalır. Ama notebook satıyor isen, artık çoğu dizüstü bilgisayar üreticisi lisanslarını bios aracılığıyla yapılıyor. Mesela benim bilgisayarımda bu şekilde. Format sonrası kendiliğinden aktif oluyor, ekstra birşey yapmıyorum. Eğer sizde de bu şekildeyse üzgünüm yapacak birşey yok.


  • Arthur Dayne  (05.03.19 21:50:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.