[]

Bahçıvan model askılı elbisenin altına nasıl bir üst giyilir?

Merhaba arkadaşlar

Siyah askılı bahçıvan model, boyu dizde olan bir elbise var. Bunun içine nasıl bir kazak/body/üst giymeli?

Mavi gömlek ve hardal rengi body denedim ama sanki olmadı. Aklıma beyaz tişört geldi ama havalar malum soğuk daha:/ Ne giyebilirim sizce? Renk, model vs. Özellikle kadın arkadaşlar fikirlerini, önerilerini belirtirse çok mutlu olurum.

Edit: Elbisenin kumaşı yumuşak kot bu arada.
Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
gömlek değil de boğazlı kazak güzel olur. cart olmayan bi kırmızı mesela. ya da gri.

örnek;
akcdn3.lcwaikiki.com
  • elorelia  (05.03.19 14:00:10 ~ 14:08:41) 
@elorelia

Boğazlı kazak cidden güzel öneri ama ben boğazlı kazak giyince boğulur gibi hissettiğimden hiç almadım:/ Başka bir alternatif olursa alabilirim.
  • Amaranta ursula  (05.03.19 14:12:11) 
ben kendim öyle bir elbisemin altina uzun kollu, dar, siyah/beyaz cizgili badi giymeyi seviyorum.


  • pilav  (05.03.19 14:28:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.