[]

Kulaküstü kulaklık önerisi olan var mı?

Merhaba,

Benim bütçem 200-400 TL kablosuz ve şık görünsün istiyorum.
Duyuru ahalisine güvenip sırt cantası ve telefon aldım ikisinden de memnunum. Şimdi de kulaklık için size danışıyorum.Bir arkadaşım da kulaklık almayı düşünüyor.asağıdaki ikisi arasında kalmış.

1. www.hepsiburada.com

2. www.hepsiburada.com

 
o fiyata şık görünen ürün jbl veya sony bakabilirsin. modelleri şu an aklımda yok ama detaylı bakabilirim istersen.
arkadaşın da o ikisi arasında kaldıysa plantronics'i alsın kesinlikle. ben backbeat pro 2 kullanıyorum. go da bakmıştım öncesinde. marka kesinlikle kaliteli buna emin olsun.

  • baharat  (05.03.19 12:33:43) 
Ben bunu kullanıyorum:
www.philips.com.tr

Şarjı çok iyi gidiyor ve ses kalitesi de oldukça iyi.
  • peggy  (05.03.19 13:09:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.