[]

staj, iş güvenliği sertifikası

merhaba. bu yaz için bir hastanede staj yapmak istiyorum fakat gereken belgeler arasında iş güvenliği sertifikasının da olduğunu söylediler. globalenstitu.com şuradaki gibi bazı sitelerde online eğitimin ve bir sınavın ardından bu sertifikanın yollandığı yazıyor. buradan sertifika almam sorun olur mu acaba?
 
Aslında işe başladığında şirketin İSG uzmanının sana bu eğitimi vermesi gerekir. Sertifikayı da şirket sana sağlamış olur. Hali hazırda isg uzmanı olmasa senden bu belgeyi istemezler, isg uzmanı olduğu durumda sana bu belgeyi zaten ücretsiz biçimde sağlayabiliyorken dışarıdan isteme saçmalığı nedir?
Not: İSG uzmanıyım

  • graywolf  (05.03.19 10:16:25 ~ 10:16:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.