bu laptop alınır mı?

www.monsternotebook.com.tr

bu fiyata bu laptop iyi midir yoksa aynı paraya daha iyi bir şey alınabilir mi? alınabilirse ne alınabilir?

ekran karti işe yaramaz.
+
daha geçen gün bi başlık vardı sözlükte abra modeli ile ilgili. anakarti mi arizaliymis neymis. bi bak istersen.
kisisel onerim msi
  • amkonun  (05.03.19 00:28:43)
ya ben üç yıl önce aldım o sıralar dell vardı aynı özelliklerde ve daha ucuzdu. bence ekran kartı aynı olan bir modelde daha güvenilir bir markaya bakın.

valla üç yıl oldu tık demedi. taş gibi bilgisayar.
  • bohr atom modeli  (05.03.19 01:09:07 ~ 01:09:26)
Dell gaming serisi, alianwere (dell'e ait), msi gibi markalari tercih etmeniz daha dogru olur. Monster'in sizi yari yolda birakmasi kuvvetle muhtemel.

  • balmung  (05.03.19 01:22:25)
1050 dediğin kart masaüstü gtx 760'a falan denk hatta daha aşağıda bir kart.

1050ti da aşağı yukarı 960'a denk.

O yüzden bu laptop öyle gaming gibi görünse de oyun performansında memnun edemez. An itibariyle sıfır makina alacaksanız alacağınız en düşük ekran kartı düşeş gelirse o da 1050ti olmalı. Yoksa 1060-70-80 rtx 2060 falan anca keser.
  • bos gezenin bos ustasi  (05.03.19 01:27:07)
Aynı paraya daha iyisini muhtemelen alamazsınız.
Eksilerini söyleyeyim.

Ekran kartı daha iyi olabilir. Ama şu haliyle de çöp değil çoğu oyunu sıkıntısız oynatır.
Ram kesinlikle artmalı, 8 gb yetmeyen bir ram oluyor git gide.
Aslına bakarsanız çiçek gibi bilgisayar ya, hakikaten temel kullanıcı için bu paraya gayet alınabilir.

Bir de ekleme yapayım, işletim sistemi içinde satmıyorlar, o kısma dikkat edin.
  • aynabugusu  (05.03.19 03:39:48 ~ 03:42:04)
gta 5 kaldırmaz.

  • nickini degistiren yazar  (05.03.19 12:50:35)