[]

koşu yaparken kullanmalık bluetooth kulaklık?

konuyla ilgili dört sorum olacak:

1- bu ürünler su geçirmez mi oluyor? koşarken her tarafımızdan ter akıyor sonuçta.

2- tecrübelerinizden yola çıkarak önereceğiniz bir marka-model var mı?

3- yurtdışından sipariş etmem durumumda 30 euro'nun altı için vergi söz konusu oluyor mu?

4- aşağıdaki modellerden hangisi daha kullanışlı oluyor:


urun.n11.com

tr.aliexpress.com

 
su gecirmez bile olsa terleyince kulagin icinde kayma durumu oluyor. ses kalitesi olarak sony mdr efsane bence.


  • dokunmakalbime  (04.03.19 16:42:45) 
1- evet tutup da havuza girmezsen su geçirmez. gözde büyütecek bişey yok, basit conta sistemi.
2- decathlon'da onear var. gayet memnunum. sporda gaz için bol bass şart; var. kulağından düşmesin diye kolye mantığıyla boyna sabitlenmesi şart; bunda daha güzeli var (toka gibi kafa arkasına sıkıştırılıyor).
3- avrupa birliği ülkelerden siparişlerde 22 euro'nun üstü yüzde 18 kdv yiyor.
4- tabii ki kablolu olanı, diğeri spor yaparken uçar gider.
  • onemoremile  (04.03.19 16:55:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.