[]

Üçünden hangi fantastik seri okunmalı?

Üçü de okunacaksa hangi sırayla okunmalı? Hangisini daha çok beğeniyorsunuz? Hangisi açık ara önde?

Kralkatili Güncesi
Yerdeniz
Zaman Çarkı

Not: üçü de tırt, asıl şunu okumak lazım cevabı da kabuldür.

 
Zaman çarkı çok güzel ilk okuyabilirsiniz akıcı da.


  • frkn83  (04.03.19 12:46:05) 
Kralkatili Güncesi de oldukça güzel ama yeni kitapları çıkmadan okumayın bence. Seri tamamlandıktan sonra okursunuz. Beklerken unuttuk seriyi resmen.


  • inawen  (04.03.19 12:50:28) 
yerdeniz ilk kitap sonrası batırıyor. yani felsefi okuma seviyorsanız tercih edebilirsiniz.

kralkatili okumadım

zaman çarkını çok övüyorlar ben de zaman çarkı diyorum
  • kablelvuku  (04.03.19 12:52:17) 
zaman çarkı kesinlikle. zaman çarkı bitince de malazan book of the fallen okuyabilirsin.


  • diyarbakir karpuzu  (04.03.19 12:55:23) 
yerdenizi seneler önce okumuş ama beğenmiştim, zaman çarkını yeni okumaya başladım güzel gidiyor.

fakat kralkatili güncesi bana göre çok çok iyi. diğerlerinden daha iyi diyemem çünkü birini unuttum diğerini bitirmedim, kıyas yapamam ama kralkatili güncesinin yeri bende çok ayrıdır belki oradaki baş karaktere olan aşkımdan ötürüdür. o 2 tuğla gibi kitap hala ne zaman hayatımın zor bir döneminden geçsem sığındığım limandır benim için. fakat şöyle bir sıkıntı var senelerdir serinin son kitabı çıkmadı, ne zaman çıkar o da belli değil. bence diğerlerinden en büyük eksisi bu.
  • kakamelsokoban  (04.03.19 13:04:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.