[]

DVD oynatma sorunu

bi deneme aldım çözümleri dvd'de taktım pcye ama açmıyor, diski nasıl kullanmak istersiniz diye soruyor. nasıl çalıştırabilirim bunu?
 
@John Video


  • lorne malvo  (04.03.19 13:16:08) 
diskin içinde ne var bir screenshot atabilirsen daha rahat olur aslında. Dvd'ye sağ tuş "aç/open" dersen içindeki dosyalara bir bakarız.

Eski şeylerde genelde flash dosyası oluyordu. Video ise VLC Player vb. bir şey kurup bakabilirsiniz. (DVD ise "VIDEO_TS" diye klasör olmalı.)
  • nhk ni youkosu  (04.03.19 13:32:43) 
@nhk bilgisayarımdan dvd-rw sürücüsüne tıklayınca sanki boş dvd takmışım gibi diskle ne yapmak istiyorsunuz diyor, içini göremiyorum dolayısıyla


  • lorne malvo  (04.03.19 13:42:55) 
Oo anladım, ben windows "neyle açayım" diyor sanmıştım autoplay özelliği gibi.

E o zaman iki seçenek var ya dvdromunuz okumuyor başka bilgisayarda/okuyucuda deneyeceksiniz, onda da çalışmazsa dvd'de sıkıntı var.
  • nhk ni youkosu  (04.03.19 14:51:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.