[]

İstanbul'da hangi semtte kalalım?

1 haftalığına İstanbul'a gideceğiz. Turistik yerlere yakın olan, ulaşımın kolay olduğu, airbnb'nin pahalı olmayacağı, gece 11 civarında sabiha gökçen'den rahat gidebileceğimiz(havaşla filan) hangi semtleri tavsiye edersiniz?

Ek olarak Kadıköy'de kalsak gezerken ulaşıma çok zaman harcar mıyız?


 
beşiktaş ya da kadıköy.


  • atacaksinfinke  (03.03.19 18:50:41) 
besiktas, oneririm, gezilecek tarihi yerlerin cogu avrupa yakasinda, besiktastan sultanahmet, eminonu, bogaz ve uskudara kolaylikla ulasim saglarsiniz.

anadolu yakasinda da kadikoy taraflari olabilir, ama once besiktas
  • exlibris  (03.03.19 18:53:30) 
Karaköy'de kalın. Sultanahmet, Beyazıt, Eminönü, Galata, Haliç, Dolmabahçe, Beşiktaş, Taksim, Kadıköy gibi yerlere çok rahat ulaşırsınız. AVM gezmek isterseniz de Taksim metrosunda nerdeyse her durağında var, rahat bulursunuz.

Gece 11de Sabiha'ya indikten sonra Havaş ile Taksim'e geçip ordan taksi ile gidebilirsiniz, eşyanız yoksa hava güzelse yürüyebilirsiniz de.
  • taurina  (03.03.19 18:56:48) 
Biz gittiğimizde kadıköy’de kaldık.


  • cemallamec  (03.03.19 19:31:05) 
bence kadiköy'de kalmalısınız. kadıköyde gezebileceğiniz pek turistik yer yok ancak her yere ulaşımınız çok kolay olur. hem de kadıköyün sokakları çok güzel bence otelinize ya da eve işte neyse döneceğiniz zamanlar sokakları gezer, hergün farklı kafelerde barlarda zaman öldürürsünüz. kadıköyü de görmüş olursunuz. avrupa yakasında kalırsanız bu turda kadıköye gelmenin bi anlamı yok turistik olarak.


  • zozjotejmnk  (03.03.19 19:41:29) 
Kadıköy+1


  • Rh Negatif  (03.03.19 23:14:50) 
Kadıköy+1


  • gazozailacatmauzmani  (04.03.19 00:40:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.