[]

İran'a Gitmek

Selam,

1 Hafta için plan yapar mısınız bana? Van'dan trenle geçmeyi düşünüyorum.

Bu dönemde güzel olur mu?

 
Ben de mayista 1 haftaligina gidicem takipteyim cevaplari.


  • dedim ben sana  (03.03.19 07:16:00) 
Gidersen o pasaportla kesin, başkasıyla da yüksek ihimalle ABD vizesini unut.

İlerde ihtimal varsa ona göre karar ver.
  • valentinov  (03.03.19 09:30:47) 
1 hafta az.

Yaza bırakmayın deli sıcak oluyor.

İrana gittikten sonra o pasaportla değil karakoldaki 2. Pasaportla İsraile bile gidersiniz. Gidemezsin diyen olursa gülüp geçin.

Rota söyle olsun bence, Doğubayazıt sarayını gezdikten sonra sınıra geçin, oradan ufak bir kasabaya ismini unuttum geçtikten sonra (toplu taşıma sınırdan itibaren var) direkt tebrize geçin. İster otobüsle ister taksiyle çok ucuz zaten. Tebriz bir gün yeterli gezmek için, tebrizden bence otobüsle gece çıkıp isfahana geçin. En az 3 gün orada takılın, süperdir. Siraz, mesed ve yazd ile haftaya tamamlayın. Uçak biletleri son dakika efsane ucuz oluyor.
  • topkapiaksaray  (03.03.19 11:36:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.