Bu iki grafik tablet arasından avantajlı olan hangisi?

Merhaba, ikisi arasında kaldım. Neredeyse birbirinin aynı özelliklere sahip ve fiyatları da çok yakın. Karşılaştırdığınızda siz hangisini daha önde görüyorsunuz ve neden?

www.hepsiburada.com

Bakamam linke diyenler için özellikleri yazayım.

XP PEN DECO 01
Aktif Alan : 10 x 6.25 İnç

- Çözünürlük : 5080 LPI (Lines Per Inch)

- Tepki Süresi : 266 RPS

- Kalem Basınç Hassasiyeti : 8192 Seviye

- Kısayol Tuşları : 8 Adet Ayarlanabilir (Kişiselleştirilebilir) Kısayol Tuşu

- Dijital Kalem : Yeni Nesil 2 Tuşlu Battery Free Pasif Kalem (P03)

- Boyutlar : 351mm x 217mm x 8mm

- Desteklenen Platformlar : Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / Vista / 10 ve üstü(32bit veya 64bit). Mac OS X 10.4 ve üstü

- Güç ve Enerji Kullanımı : DC 5V Enerji Girişi ve 0.2W Enerji Tüketimi

- Desteklenen Programlar : Adobe Photoshop / Photoshop CC / Illustrator / Lightroom / Corel Painter / Autodesk MAYA / Pixologic ZBrush vb...

XP Pen STAR 03 V2
Aktif Alan : 10 x 6 İnç / 260 x 170 mm

- Çözünürlük : 5080 LPI (Lines Per Inch)

- Tepki Süresi : 266 RPS

- Kalem Basınç Hassasiyeti : 8192 Seviye

- Kısayol Tuşları : 8 Adet Ayarlanabilir (Kişiselleştirilebilir) Kısayol Tuşu

- Dijital Kalem : 2 Tuşlu Battery Free Kalem (P01)

- Boyutlar : 258 x 210 x 8 mm

- Ağırlık : 610 Gr

- Desteklenen Platformlar : Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / Vista / 10 ve üstü(32bit veya 64bit). Mac OS X 10.4 ve üstü

- Güç ve Enerji Kullanımı : DC 5V Enerji Girişi ve 0.2W Enerji Tüketimi

- Desteklenen Programlar : Adobe Photoshop / Photoshop CC / Illustrator / Lightroom / Corel Painter / Autodesk MAYA / Pixologic ZBrush vb...

boyut farkı dısında fark yok gibi? ben küçük olan diyorum. günlük kullanımda cok daha rahat edersiniz. wacom intuos pro a5 kullanıyorum a4 e göre (daha büyük olana) cok daha kullanıslı bence

  • tmm  (02.03.19 20:09:56)