[]

Dallas nasıl bir yerdir?

Merhaba,

Kısa bir seyahat yapma durumum oluştu. Gidip görenler var mı? İyi midir, kötü müdür? Kıyas için Atlanta'yı görmüşlüğüm var.

Teşekkür ederim.

 
Yaşamak için bence çok iyi ama turistik olarak pek bir numarası yok gibi. Düşünüyorum turistik ne var diye bir tek downtown'daki Kennedy'nin vurulduğu yer, Kennedy anıtı, American airlines center meydanı filan geldi aklıma. Ama tabi değişik parklar, müzeler, atraksiyonlar da mevcut. Araştırmak lazım.


  • efreet sultan  (02.03.19 13:54:16) 
Atlanta'dan sehrin ruhu ve havasi itibariyle cok daha guzel bir sehir ve ustteki cevaba aynen katiliyorum: yasamak icin cok iyi ama turistik olarak gidecegin noktalari arayip bulman lazim. Yakin zamanda Perot doga ve bilim muzesine gittim, tavsiye edebilirim. Aksamlari Deep Ellum bolgesi hareketli oluyor. Yerel bira olarak OHB Charity ve Revolver Blood&Honey biralarini gordugunde deneyebilirsin.


  • dunal  (02.03.19 21:26:17 ~ 21:41:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.