[]

Onkolojik Pet Sonucu

Merhaba babam prostat kanseri tedavisi görüyor. Kendisi karından iğne ile ve sonrasında radyoterapi gördü ve kanseri yok ettik dediler 3-4 sene önce.

Geçen ay kendisi grip oldu ağır ve akciğer filmi çektirince doktor filmi hiç beğenmedim matestaz yapmış olabilir akciğere diyince kendisi doktora koşmuş doktorda pet yapalım demiş.

Ekte pet sonucunda anladığım kadarı ile kemiklere ve akciğere bir matestaz yok onu anlıyorum fakat prostat bölümünde tekrar mı bir kanser görülmüş? Varsa da "Görünüm öncelikle idrarla radyoaktif madde eksresyonunu düşündürmüştür" ne demek acaba?

Doktoru pazartesi görebilecekler.Dayanamadım sorayım dedim.

Sonuç burada
eksiup.com

 
Radyoaktif madde idrarla atılıyor, idrar prostattan da geçiyor. Prostatta gördüğü radyoaktif maddeyi, o bölgedeki idrarda bulunan radyoaktif madde olarak yorumlamış. Prostatta kanser olduğunu düşünmüyor özetle.


  • efx  (01.03.19 20:50:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.