TTNET 24 Ay Taahhüt

TTnet 24 ay taahhut dişinda taahhüt yapmıyoruz diyor

Yasaya göre 12 aydan fazla taahhüt yapılamıyor

Bu 24 aylık taahütü kabul edip 12 ay sonra tüketici hakem heyeti tarzı birşeyle bu taahhütü ceza ödemeden iptal edebilir miyim?

12 aydan fazla nasıl sözleşme yapabiliyor bunlar eğer yasada yoksa?

Sanırım yasayı yanlış anladınız: www.hukuki.net

ayrıca paranıza yazık günah, alternatif İSS'leri tercih etmenizi öneririm; netspeed, millenicom, turknet gibi.
  • looser  (01.03.19 17:25:21 ~ 17:27:00)
diğer isslerin müşteri hizmetleri bile yokmuş

ayrıca onlar da ttnet altyapısını kullanıyorlar
  • Jeckson  (01.03.19 17:46:34)
netspeed ve millenicom'un telefonla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri var. turknet'inse twitter'dan erişebileceğiniz müşteri destek elemanları var.

evet hepsi tt altyapsını kullanıyor lakin netspeed'de 35 mbps hızında, 6 ay taahhütlü pakede verdiğiniz paraya(66 TL) telekom'da 6 mbps hızlı 24 ay tahhütlü pakedi(69,90 TL) alamıyorsunuz.

netspeed: www.netspeed.com.tr

telekom: bireysel.turktelekom.com.tr

not: 14 aylık turknet kullanıcısı.
  • looser  (01.03.19 18:04:02)
İnan bana ttnet disinda hepsi rezalet, kabus gibi. Evimde ttnet var, pedere diger yerlerden baglatalim dedik, rezaletti surec.

  • müptezel dostoyevski  (01.03.19 18:14:22)
turknetteyim gayet memnunum

  • jamswety  (01.03.19 18:57:08)
Netspeed +1

  • arenas  (01.03.19 19:36:00)
türknet kullanıyorum ara ara dalgalanmalar olsa da gün sonunda mutluyum.

  • fernandoenes  (01.03.19 19:59:38)
31 aralik'ta ttnetten en dusuk kotali aylik 60 liradan 36 ay taahutlu internet almistik. 1 ocak itibariyle akn kalkti. 24 ay taahut Yasaya aykiri degil. Ayrica ttnet'in altyapisi kullaniliyorsa baska iis'ten hat almamanizi oneririm. Faydasi olmaz, ama zarari olma ihtimali var.

  • Kirmizibavul  (01.03.19 23:19:11)