[]

Ankara'da mekan önerisi?

Böyle canlı müzik yapan ama müziğin seviyesinin kafa şişirmediği (karşıdakiyle rahatça konuşabildiğiniz) alkollü mekan önerilerinize açığım.
 
canlı müzik yapıp da kafa şişirmeyen yer yok maalesef.

loophole'e bakabilirsiniz. fiyatlar da uygun. cuma cumartesi program oluyor
  • kablelvuku  (01.03.19 11:31:51) 
route diye bi mekan vardı sanırım 3-4 katlı.
orada canlı müzik oluyor sanırım 3. katında. alt katlarda da yemek muhabbet pub türüydü. bakmak lazım yine de, uzun süredir gitmedim.

  • interview with the vampire  (01.03.19 11:33:47) 
canlı müzik her daim kafa şişirir +1
bestekara gidersen çok yer var

  • prasinos  (01.03.19 15:24:49) 
Kakule'de jazz günleri var.


  • landho  (01.03.19 21:54:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.