Yeni flashımdan dosyalar uçtu gitti, neden? bi bakın :(

Özene bözene scandisk ixpand 64fb aldım, iphone da takılıyo.
daha bismillah telefondan attım dosyları. Bilgisayarda da açtım orda duruyodu.
Sonra baskıcıya gittim, orda bi dosya kopyaladı adam.
Eve geldim dpsyalar gitmiş.

Noldu böyle, dünyanın paraını verdim. Acaba yanlışlıkla adam mı sildi kesti yoksa virüs vardı da onda, bana geçip dosyları mı yedi?

Bir de o dosyalar nerdedir, önemli fotolarım vardı. buhar oldu amk.

Gözüm doldu sinirdem ve üzüntüden

Adam silmiş olabilir ya da virüs girmiş de olabilir dediğin gibi. Virüs taraması yap. Bir de bazı virüsler flash’taki klasörleri gizliyor. Onu da bir araştırıver. Bizim okuldaki tüm bilgisayarlarda bu virüs var. Kim usb’sini taksa içeriği görmez oluyor :)

  • cemallamec  (28.02.19 20:04:37)
usb dolu görünüyor fakat dosyalar görünnmüyorsa usb içine gir arama kısmına * yaz enter yap.

  • blue eyes white dragon  (28.02.19 21:16:57)