[]

İspanyadayim nasil İspanyolca öğreneceğim?

Nasil öğrenilir bu dil? Şimdi insanlarla nasıl iletişime gecebilirim? İnternetten temel şeyleri mi ogrenerek baslayayim? Bana bir method önerin. Nasıl bir yol izlemeli?
 
Udemyden türkler için şspanyolca dersi alabilirsin hiç fena değil


  • regina phalange  (28.02.19 18:42:01) 
hemen part-time bir kuursa kayit yaptir. grameri kursta ogrenirsin, disarida da Pratik yaparsin.


  • cooperr  (28.02.19 18:53:42) 
bence duolingo yükle hemen, ordan başla. kelimeleri aklında tutmaya bak.

zaten dilin memleketindesin, sağda solda duydukça da öğrenirsin gayet iyi.
  • windows95  (28.02.19 18:55:52) 
İmkanınız varsa kursa yazılmak en etkili öğrenme olur sizin için. Hem derslere gelenlerle konuşursunuz hem de gezilere katılırsınız. Pratik pratik pratik. Gece eğlence mekanlarına giderek de sosyalleşebilirsiniz. Orada olduğunuz her anın tadını çıkartın. Cacareste dört ay yasadiktan sonra hayatim tamamiyla degisti, umarim guzel anilara sahip olursunuz siz de.


  • hepbiarayisicinde  (28.02.19 19:04:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.