55 yaşında biri ne iş bulabilir?

Arkadaşın dükkanı battı. Cinsiyet erkek. Bel fıtığı falan var ama yürüyor elini kolunu kullanıyor. Ağır iş yapamaz.

Şimdi işte çalışmak istiyor ama iş bulamıyor. Ne önerirsiniz? Şoförlük olur, fizik spor bilgisi iyi ama antrenörlük için belge lazım diyor. Ne yapacağımızı şaşırdık :(

şoförlük varsa bi sürü iş yapabilir.
market servisleri
iş yeri servisleri
dolmuşçuluk
taksicilik
  • elorelia  (28.02.19 14:18:01)
Kargo sirketlerinde soforluk, yuk tasima degil ama araba kullanma

  • cedex  (28.02.19 14:20:39)
zincir market reyonlarında çalışabilir, bu yaş aralığında olup bim, migros vb yerlerde kasap, fırın kısımlarında çalışanlarına denk geliyorum.

  • 9kuyruklukedi  (28.02.19 14:22:17)
kpss'den 50-60 alsın kamuda da çalışır hatta belediyelerin çoğu kpsssiz ve yaş şartı olmadan şoför, temizlik işçisi vs.. alıyor. araştırabilirsiniz.

  • jepa  (28.02.19 14:23:47)
Güvenlik olur. Oturmalı olanından.

  • catch the arrow  (28.02.19 14:36:54)
iş-kur'da 60 yaşında bir teyze bile çalışıyor bizim burda.

  • for day to break  (28.02.19 14:39:28)
Peder yakinda emekli olacak. Kendisine butik kitapcida is bulduk.

  • alperz  (28.02.19 14:44:57)
Dükkanı ne üzerine idi Instagram diyeceğim yardımcı da olabilirim

  • seyyar satıcı  (28.02.19 15:07:41)
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşınıza. Dükkanı ne üzerineydi ki ? En azından mal alıp verdiği yerler olsa bildiği sektör olur, taksicilik en hızlı ve uygun olanı sanırım.

  • synax  (28.02.19 15:17:54)