fotoğrafsız kaza tutanağı

arkadaşlar günaydın,

geçenlerde şirket aracıyla ufak bir kaza yaptım, lastik yarıldı ve çamurluk ezildi. olayın sıcaklığından ve lastik inmeden yokuştan çıkmak için fotoğraf çekemedim. aracı kaskodan yaptıracağız, servise verirken fotoğraf olmaması sıkıntı yaratır mı?

edit: kazayı tek başıma yaptım, karşı taraf yok.

muhtemelen beyan yetecektir.

  • kisa  (28.02.19 10:05:53)
fotoğraf isterler de servise vermeden önce git bi yerde yeni kaza yapmış gibi fotoğraf çek, nereden anlayacaklar fotoğrafın tarihini. daha önce bu şekilde yaptık çünkü biz de.

  • elorelia  (28.02.19 10:06:57)
@elo ya işte onu yapayım diye düşünüyorum.

  • mattiadestro  (28.02.19 10:15:24)
servis ile görüş. fotoğraflar eski telefonumda kalmış vs gibi bi yalan uydurup fotoğrafsız olmaz mı de. yok illa lazım derlerse aracı uygun bi yerde kaza ile aynı pozisyona getir ve çek fotoğrafları.

iki kere yaptık biz bunu. övünmüyorum ama el mahkum.

çekilen fotoğraf email ile direkt attach edip gönderilirse fotoğraf içinde gps açıksa çekilen konum, tarih gibi bilgilerin göründüğüne, vatsaptan gönderildiğinde ise bu bilgilerin gizlendiğine dair mesaj geldi.

biz fotoğrafları kazanın birinde mail ile göndermişiz şimdi baktım. ama yine bilginiz olsun.
  • elorelia  (28.02.19 10:18:42 ~ 10:55:53)