Almanya Vize Başvurusu

Kritik bi sorunum var :(

Şimdi benim 16 Mart tarihinde Almanya uçuşum var, öncesinde almış olduğum Shengen vizemin bitiş tarihi de 12 Mart. Haliyle yeni bir randevu oluşturdum hemen, 4 Mart tarihli.

Ama sanki geç gibi geldi bu randevu bana, Almanya uçuşuma epey az kaldığı için panik yaptım. Az önce baktım Idata'nın sitesinde 1 Mart tarihli başka bir rezervasyon var; hemen yapıştırdım :)

"İşlem tamamlandı" yazan son evrakta tarih 1 Mart görünmekte fakat dökümanı indirince bi de baktım 5 Mart diyor! Hemen sitelerine girip sorgulama yaptım: hakikaten de 5 Mart olarak değiştirmiş görünüyorum tarihi. Böyle bişey nasıl olur? :((

Başına daha önce gelen oldu mu? Ben 1 Mart sabahı gitsem sıraya girsem (randevusuz) alma ihtimalleri var mı?

başıma böyle bir şey gelmedi fakat ben randevulu olarak gittiğimde pek çok randevusuz başvuru vardı aynı anda. izmir idata için konuşuyorum.

  • akan dame  (27.02.19 23:40:11)
İzmir ve harbiye’de Randevusuz da aldıklarını belirttiler. Dün akşam sistemde sorun varmış, pnr numaramı da kabul etmiyor. Oluyomuş öyle arada :)

  • bfm  (28.02.19 10:46:25)