evde kediyi izlemek için kamera

Geçenlerde birinde gördüm, telefonundan evdeki köpeğini izliyordu. Sağa sola hareket ettirebiliyor, hatta seslenebiliyor kamera aracılığıyla.
Bende kedi için almak istiyorum. Bu kameraların özel bir adı var mı? Tavsiye edeceğiniz bi marka model var mı?

IP Kamera diye biliyorum.

  • gozyakansakiz  (27.02.19 22:00:16)
Denemedim; ama bir ara ben de kedimi izlemeyi düşünmüştüm. Şöyle bir şey bulmuştum, belki işinize yarar:

urun.gittigidiyor.com
  • siyah noktali film  (27.02.19 22:04:37)
survelliance kamera olarak geciyor sanırım. ayrıca athome diye bir uygulamayla bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kamera olarak kullanabiliyorsunuz belirli aralıklarla kayıt alıyor, görüs acısında hareket olunca bildirim geliyor,seslebiliyosunuz vs. ben kedilerimi bu uygulamayla izliyordum ama hareket ettiremiyorsunuz tabi.

  • tmm  (27.02.19 22:12:42)
bende bu var: tr.gearbest.com

dediğiniz tüm işleri yapıyor. ek olarak önünden bir şey geçince mobilden uyarı veriyor.
  • bisorumvargaliba  (28.02.19 01:18:15 ~ 01:19:22)
Gearbest'ten Xiaomi home hub ve 360 kamera (yine Xiaomi tabii) alın. İstediklerinizi yapabilen, başarılı bir cihaz. Hub sayesinde daha sonra Xiaomi'ye ait başka cihazlar da alabilirsiniz (benim de kullandığım alarm sensörleri, akıllı ampuller vb).

  • orient blue  (28.02.19 01:58:27)