Sabiha Gökçen’den Bağcılar’a

Gece 22.30’da uçağım iniyor. Bu saatlerde Bağcılar’a neyle nasıl gidebilirim?
Bir de gece 12’de tek başına bir kadının dolanması sıkıntılı bir yer midir? Güvenilir bir otel tavsiyesine de açığım..

yani öyle bir yer söyledin ki. orda metrobüs durağında tinerciler gencecik bir adamı bıçaklayıp öldürmüşlerdi gece vakti. havataşla kadıköye gel bence, bir geceyi orda geçir. sabah bağcılara git nereye gideceksen. kadıköy merkezde zilyon tane otel var uygulamalardan bulursun zaten. bağcılarda işini gündüz vakti hallet sonra.

  • windows95  (27.02.19 20:31:06 ~ 20:31:45)
yani ayıp olmasın ama dötünü keserler. bence de başka yerde kalıp sabah git o lanetli yere. otel için grupanya'dan bakabilirsin uygun fiyatlı seçeneklere

  • prasinos  (27.02.19 20:35:32)
Oo saatte Bağcılar'a gitmeyin, sabah halledin işinizi. Bağcılar'da ilgilendiğiniz birisi varsa o gelsin yanınıza, Kadıköy'de kalın +1.
Gece Kadıköy'de başınıza bişey gelmez, zaten mekanlar da kapanır, millet dağılır.

  • taurina  (27.02.19 21:04:21)
Valla o bolgede calisan biri olarak abartisiz soyleyim o saatte tek yontem sabihadan ucaga binip ahl'ye inmek. Biraz yukarsi bagcilar :)

Ya da 16s ile unalan(16s gece var mi bilmiyorum), oradan metrobusle yenibosna, oradan 25-30 lira taksiyle bagcilar.
2 saati rahat gecer.

Gunduz gidersen bir sekilde kartal metro, orada ayrilikcesmede in marmaray, marmaraydan yenikapida in bagcilar metrosu. Bu da 3 saat surer.
  • acemi  (28.02.19 00:29:05)