[]

Ankara'da pijama nereden alınır?

Böyle outlet falan var mı ucuza güzel pijamalar alabileceğim?
 
nasıl bişey arıyosunuz bilmiyorum ama lcw ve ayarındaki mağazaların pijamaları ucuz oluyor.
çelebi gross'a da bakabilirsiniz.

  • elorelia  (26.02.19 17:24:18) 
Lcw den alıyorum, gayet memnunum.


  • sabirstone  (26.02.19 18:13:06) 
20 liraya alt üst aldım çok rahat. kısa kollu. kızılay metrosunun altlarında bir mağazaydı.


  • for day to break  (26.02.19 18:15:49) 
lcw guzel


  • exlibris  (26.02.19 19:56:42) 
Kızılaydan sıhhıyeye giden yolda, avm tarafında adını hatırlayamadığım bi han var. Her çeşit var orada. Yok yetmedi diyorsan ulusta çıkrıkçılar yokuşu var, düğnlük çeyizlik ne ararsan var.


  • rumeli beylerbeyi  (26.02.19 19:58:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.